Dekorace do pánského klubu? Máme řešení!

Každý chlap si zaslouží místo pro své záliby a koníčky. Stačí najít ideální prostor, trochu ho vytunit, a poté v něm můžete trávit dlouhé hodiny zábavy. I jako skladník si přece můžete přečíst si Vergilia v originále ve vlastním obýváku, dopřát si k tomu sklenku whiskey… Ale bude to ono?

cover_clanek

Vhodná volná místnost je samozřejmě bod číslo jedna. Ve velkém bytě může jít o volný pokoj, kam stejně jen odkládáte nepotřebné věci, častěji se nabízí využití půdy nebo sklepa. Není ale ani tak důležitá poloha, jako pohoda. A tu už si můžete zajistit jen vy sami.

Pro začátek je třeba se rozhodnout, k jakým účelům bude vaše zašívárna sloužit. Podle toho budete vybírat nejen vybavení, ale také nejspíš barvu stěn, ideálně zvukovou izolaci, pokud jste zrovna tvrdý rocker či fanoušek anglických fotbalových chorálů, a v neposlední řadě vhodnou dekoraci, která všem na první pohled poví: „Tady vládnu já!“, a to klidně už od cedule na dveřích.

Seznam:

  • Super pohodlný gauč – CHECK
  • Obrovská televize a herní konzole – CHECK
  • Plný bar a lednice – CHECK
  • Housle Elektrická kytara a pořádný zesilovač – CHECK
  • Kutilský ponk, svěrák, pájka… – CHECK
  • Posilovací stroje, lavice a věž – CHECK
  • Výzdoba – ?

Ne, opravdu nemyslíme ubrusy ani vonné svíčky. Dekorace, která zaujme každého kamaráda a poví i něco o vašem životním příběhu, musí být propracovanější a nápaditější. Jako třeba stylová cedule Save water, Drink beer!

drink beeri dont always_1wine_1

Z plakátů jste nejspíš už vyrostli, maximálně máte jen ty nejcennější zarámované kousky. Krásné a poctivé plechové cedule ale nestárnou. Detailní grafika nejrůznějších motivů rozzáří každý pánský klub. Řekněte sami, odmítli byste tuhle dámu?

image_67514113 (1)

Proč také skrývat své přednosti a nedat jasně najevo, která značka automobilů najde u vás v garáži vždycky volné místo. V posledku je jedno, jestli jste jen vášnivým sběratelem pravých angličáků nebo trávíte dlouhé hodiny obděláváním virtuálních polí s kukuřicí ve Farm simulátoru. Však my víme, jaké stroje na vás platí. Cedule s traktorem John Deere má navíc vystouplé prvky, což jen zdůrazní jeho velkolepost.

mercedesVWBMW_1

Dejte se do výběru a doveďte svou klubovnu do naprosté dokonalosti s našimi originálními cedulemi. Vaši přátelé už nebudou chtít domů!

Široká nabídka plechových cedulí skladem na naší Garážovce.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení