O nás

E-shop Garážovka.cz nabízí sortiment s dárkovými předměty a prémiovými produkty pro automobilové a motocyklistické nadšence. 

Na českém trhu působíme od listopadu 2020 a kromě tuzemských výrobků u nás naleznete kvalitní produkty pocházející z USA, Německa, Dánska a dalších destinací. 

Narozeniny, svátky, Vánoce… Stále stejný problém, čím potěšit tentokrát? Nabídkou našeho internetového obchodu chceme usnadnit výběr ideálních dárků pro zapálené motoristy, které zahřejí u srdce, zkrášlí garáž či dílnu nebo nabídnou jejich motorovému miláčkovi zaslouženou péči. Tak či tak udělají radost a s výběrem dárku pro milovníky aut či motorek prostě nemůžete v Garážovce šlápnout vedle.

V e-shopu najdete kromě mnoha jiného také produkty zaměřující se na autokosmetiku a mazací a antikorozní spreje fungující na bázi nejmodernějších nanotechnologií. Celý sortiment pravidelně rozšiřujeme o nové a pečlivě vybrané kousky. Do budoucna třeba plánujeme přímo na míru vytvořené cedule s věnováním a další originální dárky vyrobené dle vašeho přání. Určitě stojí za to se k nám pravidelně vracet.

Pokud vám v naší nabídce přesto chybí některý dárkový předmět, nebo byste v Garážovce rádi viděli vlastní výrobek, napište nám na moje@garazovka.cz. Za každý tip budeme rádi.

Cast_portfolio_G_mini

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.