Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 447 hodnocení
5
444x
4
2x
3
0x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MK Avatar autora Margita Klimesova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.8.2025
VZ Avatar autora Vladimír Zajíc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.8.2025
Děkuji, vše bylo v pořádku 👍
IB Avatar autora Iveta Buksová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.8.2025
DK Avatar autora Dan Klesnil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2025
Avatar autora Zdeněk Čermák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.7.2025
PT Avatar autora Petr Tarazckozi Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2025
Supr rychlý nákup
EH Avatar autora Eva Hrabalova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.7.2025
AH Avatar autora Alena Hlouchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2025
M Avatar autora Miroslav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2025
Perfektní provedení a rychlé vyřízení objednávky
MK Avatar autora Milan Klůc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.6.2025
FM Avatar autora Filip Munduch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2025
JZ Avatar autora Jan Zbořil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.6.2025
Během přepravy byla cedule poškozená, vše jsme rychle vyřešili, dostal jsem ceduli novou. Perfektní jednání, doporučuji.
MB Avatar autora Milena PhDr. Bučková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.6.2025
velmi spokojena , jistě nakoupím znovu
KT Avatar autora Kristýna Pincová Töpferová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2025
Velká spokojenost
ML Avatar autora Monika Lasotová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.6.2025
VF Avatar autora Věra Forsterova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.6.2025
BP Avatar autora Blanka Petrášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.6.2025
RP Avatar autora Renata Petraskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.6.2025
Krásná cedule velká spokojenost 💯🙋🏻‍♀️
MH Avatar autora Miloslav Hubatka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2025
KS Avatar autora Kamil Sléha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2025

Ovládací prvky výpisu

447 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.