Položky SKLADEM jsou ihned k odeslání. Možný osobní odběr v Plzni.

Herrenfahrt

Herrenfahrt je prémiová značka autokosmetiky z Německa, která kombinuje inovativní technologie produktů a design balení. Od roku 2014 se značka začala orientovat na péči o vozidla a jejich údržbu. Herrenfahrt se zaměřuje na vysoce účinné produkty, které se vyrábějí v Německu a neobsahují škodlivé chemikálie.

Vizí značky je, aby se majitelé vozidel o své mazlíčky rádi starali a prodloužili jim životnost.

U značka Herrenfahrt je jedno, zda jste začátečník, nadšenec nebo profesionální detailer - použití je snadné a úplně pro každého.

  • Na lahvích s rozprašovačem Herrenfahrt nepoužívá žádné hnací plyny ani aerosoli - ideální pro životní prostředí i maximální účinek přípravku
  • Bag-in-a-bottle - Uvnitř lahve je zapečetěné pouzdro, které obsahuje účinnou látku. Čerpání vytváří tlak a vytlačuje aktivní složku. Výsledkem je pravděpodobně ten nejlepší sprej, který lze z lahve dostat.
  • 360 stupňová aplikace - Díky speciální technologii rozprašování lze lahvičku používat i obráceně, aniž by došlo ke ztrátě chování při rozprašování. Díky tomu je práce na místech, která nejsou v pracovní výšce, jednodušší a pohodlnější. 

"Chtěl jsem vytvořit svět značky, který si nadšenci automobilů vědomě vybírají, s nezaměnitelnou DNA, pocitem odpovědnosti za uživatele a životní prostředí - a který přináší bezpodmínečnou radost z péče o auto."

ANDREAS WERNER - ZAKLADATEL HERRENFAHRT

7 položek celkem
uterka z uhlikovych vlaken herrenfahrt
321 Kč

Vyzkoušejte profesionální utěrku luxusní značky Herrenfahrt na čelní sklo, zadní sklo a boční okna. Utěrka zajistí optimální přípravu pro aplikaci čističe skla.

Kód: 0124
univerzailni cistic herrenfahrt
Tip
359 Kč

Univerzální čistič na textil, plasty i kovové plochy v interiéru i exteriéru v luxusním balení.

Kód: 0122
univerzalni uterka herrenfahrt
359 Kč

Zbavte se šmouh, skvrn, fleků a nečistot s univerzální utěrkou Herrenfahrt, navíc s luxusním vzhledem.

Kód: 0123
HF DisplayCleanerSet Packaging2 HF01040 2000x HF01040 600x600
380 Kč

Display Cleaning SET od Herrenfahrt je sada na čištění všech typů displejů. Sada obsahuje prémiový čistič o objemu 50 ml a utěrku z uhlíkových vláken v rozměru 20x15 cm.

Kód: 0159
herrenfahrt cistic na skla
389 Kč

Přípravek je navržen speciálně pro čištění skel bez šmouh a fleků. Gelová konzistence obsahuje také polymerový sealant, který pomáhá odpuzovat vodu ze skel - tvoří hydrofobní...

Kód: 0121
remover NOVY 600x600
389 Kč

Herrenfahrt Insect Reisin Remover je čistič mízy ze stromů a všech druhů hmyzu, který nezvládne rychlost pžibližujícího se čelního skla nebo kapoty.

Kód: 0170
Set Glanzversiegelung KIT001 4132 600x600
998 Kč

Dopřejte svému vozu to nejlepší - maximální lesk a ochranu v hi-tech detaileru. Přípravek nabídne více lesku a silnou ochranu před chemickými vlivy a UV zářením.

Kód: 0160

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.