Položky SKLADEM jsou ihned k odeslání. Možný osobní odběr v Plzni.

Originální SPZ Texas Truck BB0 6002

Kód: 0082
Neohodnoceno
Značka: DMV USA
320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Vyprodáno

Originální SPZ Texas BB0 6002 z kamionu vyřazená z provozu dopravním úřadem (DMV) v Texasu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cedule vyřazena DMV v Texasu (The Lone Star State) pocházející z kamionu s identifikačním číslem BB0 6002. Originální a jedinečná SPZ dovezená z USA. Udělejte parádu ve své garáži, pracovně, dílně nebo předsíni se skromným "vintage" kouskem Spojených států amerických.


POZOR: Jedná se o použitý produkt s viditelným opotřebením. Není to žádná voňavka, ale zažila si svůj kousek historie. Berte to v potaz při nákupu. Fotografie odpovídají realitě, barvy se mohou mírně lišit s ohledem na nastavení monitoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální americké SPZ (dovezeno z USA)
Hmotnost: 0.1 kg

DMV je zkratkou pro Department of Motor Vehicles - v ČR známé jako Dopravní inspektorát / Odbor registru vozidel řidičů. Na DMV probíhá přihlašování i odhlašování vozidel. SPZ se značkou DMV na Garážovce jsou dovezené přímo z USA a jedná se o poznávací značky vozů, kamionů a návěsů, které již byly odhlášeny a jsou evidovány jako neplatné. To nic nemění na tom, že je to originál.

SPZ nabízíme hned z několika států, roků přihlášení a vyřazení a také v různých stavech. Je samozřejmé, že ne všechny SPZ mohou být v perfektním stavu - některé byly na automobilech i 40 let.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.