Originální SPZ Kentucky Truck T17-402 Trailer

Kód: 0079
Neohodnoceno
Značka: DMV USA
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Originální SPZ Kentucky Truck T17-402 Trailer vyřazená z provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cedule vyřazena DMV v Kentucky (KY) z návěsu s identifikačním číslem T17-402 s expirací 31.3.1997. Originální a jedinečná SPZ dovezená z USA. Udělejte parádu ve své garáži, pracovně, dílně nebo předsíni se skromným "vintage" kouskem Spojených států amerických.


POZOR: Jedná se o použitý produkt s viditelným opotřebením. Není to žádná voňavka, ale zažila si svůj kousek historie. Berte to v potaz při nákupu. Fotografie odpovídají realitě, barvy se mohou mírně lišit s ohledem na nastavení monitoru.

DMV je zkratkou pro Department of Motor Vehicles - v ČR známé jako Dopravní inspektorát / Odbor registru vozidel řidičů. Na DMV probíhá přihlašování i odhlašování vozidel. SPZ se značkou DMV na Garážovce jsou dovezené přímo z USA a jedná se o poznávací značky vozů, kamionů a návěsů, které již byly odhlášeny a jsou evidovány jako neplatné. To nic nemění na tom, že je to originál.

SPZ nabízíme hned z několika států, roků přihlášení a vyřazení a také v různých stavech. Je samozřejmé, že ne všechny SPZ mohou být v perfektním stavu - některé byly na automobilech i 40 let.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.