Originální SPZ Illinois 637 711 (1965)

Kód: 0091
Neohodnoceno
Značka: DMV USA
440 Kč 363,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Originální SPZ Illinois 637 711 (1965) vyřazená z provozu dopravním úřadem (DMV) v Illinois.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cedule vyřazena DMV v Illinois s identifikačním číslem637 711 (1965) v USA. Opotřebená, ale dle stáří v dobrém stavu. Originální a jedinečná SPZ dovezená z USA. Udělejte parádu ve své garáži, pracovně, dílně nebo předsíni se skromným "vintage" kouskem Spojených států amerických.


POZOR: Jedná se o použitý produkt s viditelným opotřebením. Není to žádná voňavka, ale zažila si svůj kousek historie. Berte to v potaz při nákupu. Fotografie odpovídají realitě, barvy se mohou mírně lišit s ohledem na nastavení monitoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální americké SPZ (dovezeno z USA)
Hmotnost: 0.1 kg

DMV je zkratkou pro Department of Motor Vehicles - v ČR známé jako Dopravní inspektorát / Odbor registru vozidel řidičů. Na DMV probíhá přihlašování i odhlašování vozidel. SPZ se značkou DMV na Garážovce jsou dovezené přímo z USA a jedná se o poznávací značky vozů, kamionů a návěsů, které již byly odhlášeny a jsou evidovány jako neplatné. To nic nemění na tom, že je to originál.

SPZ nabízíme hned z několika států, roků přihlášení a vyřazení a také v různých stavech. Je samozřejmé, že ne všechny SPZ mohou být v perfektním stavu - některé byly na automobilech i 40 let.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.