Položky SKLADEM jsou ihned k odeslání. Možný osobní odběr v Plzni.

Péče o interiér auta

10 položek celkem
Lotus cleaning upholstery cleaner 600 ml
229 Kč

Lotus Upholstery Cleaner lze využít k čištění sedadel, čalounění, stropnic nebo koberečků a koberců. Trvale odstraňuje všechny typy skvrn a osvěžuje materiál. Je jemně...

Kód: 0103
cistic na kuzi lotus leather cleaner
289 Kč

Potřebujete dodat koženému interiéru auta nebo kožené sedačce šmrnc, protože už jsou plochy zašedlé? Vyzkoušejte účinný přípravek na přírodní i umělou kůži Lotus Leather Cleaner.

Kód: 0101
Lotus cleaning universal cleaner No. 2 600 ml
Tip
289 Kč

Univerzální čistič Lotus o objemu 600 ml je vhodný pro čištění jakéhokoli typu povrchů. Aktivně čistí vnější i vnitřní povrchy, jako je lak, kola, skla, textil, kožené...

Kód: 0117
lotus cleaning leather cistic na kuzi
319 Kč

Lotus leather care obnovuje přirozenou barvu kůže, zvyšuje pružnost a odolnost proti praskání (lomu). Odstraňuje také drobné nečistoty a jemně povrch impregnuje.

Kód: 0113
cistic oken lotus glass sparkle
339 Kč

Produkt je určený k čištění a péči o vnější i vnitřní skla auta - okna, zrcátka, světla, střešní okna i celé panoramatické střechy. Nezanechává skvrny ani odlesky!

Kód: 0111
lotus matt dashboard
339 Kč

Čistič na plasty odstraňuje lehké nečistoty a vytváří matnou vrstvu s antistatickým účinkem, který chrání povrch před usazováním prachu a dalších malých nečistot.

Kód: 0099
univerzailni cistic herrenfahrt
Tip
359 Kč

Univerzální čistič na textil, plasty i kovové plochy v interiéru i exteriéru v luxusním balení.

Kód: 0122
herrenfahrt cistic na skla
389 Kč

Přípravek je navržen speciálně pro čištění skel bez šmouh a fleků. Gelová konzistence obsahuje také polymerový sealant, který pomáhá odpuzovat vodu ze skel - tvoří hydrofobní...

Kód: 0121
lotus cistic pneumatik a plastu
399 Kč

Lotus tyre shine 500 ml je přípravek na čištění a ochranu vnějších a vnitřních povrchů na materiálech, jako je guma, plast či PVC.

Kód: 0116
Ochrana textilních materiálů a čalounění Lotus Fabric Protector 600 ml
894 Kč

Zabraňte skvrnám na čalounění sedadel nebo oblečení. Ochraňte látku pomocí neviditelného ochranného povlaku a zvyšte tím také odolnost tkaniny.

Kód: 0100

V interiéru auta jistě trávíte spoustu času, a proto není od věci zajistit, abyste se tam cítili opravdu dobře. To spolehlivě zaručí pár funkčních přípravků do interiéru, díky nimž vám bude dokonale čistý interiér připomínat úplně nové auto.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.