INPRODUCTS Impregnace na textilní sedačky 400 ml

Kód: 717
1 hodnocení
Značka: INPRODUCTS
519 Kč 428,93 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2021

 

Impregnace na textilní autosedačky INPRODUCTS dokonale ochrání před zašpiněním od jídel, sladkých nápojů nebo domácích mazlíčků. Přípravek ve spreji se velmi snadno nanáší. Po aplikaci vznikne tenký neviditelný film z křemíkových nanočástic, který odpuzuje vodu i nečistoty. Roztok je zcela bez zápachu, šetrný a bezpečný pro zdraví. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč je impregnace na textilní sedačky INPRODUCTS ideální volbou?

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdleZamezí ulpívání nečistot

Roztok impregnace na textilní sedačky vytvoří na povrchu látky ochrannou křemíkovou vrstvu. Ta odpuzuje vodu i nečistoty, brání vzniku nevzhledných skvrn od jídla, sladkých nápojů nebo domácích mazlíčků. Díky impregnaci tak zabráníte zbytečnému poškození sedaček i jiných textilií.


ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachuBez barvy a zápachu

Základem impregnačních přípravků INPRODUCTS je voda. Impregnace na textilní sedačky je díky tomu bezbarvá a zcela bez zápachu. Také neškodí zdraví a můžete ji bez obav používat nejen na venkovní nábytek, ale také v interiéru. Jak impregnace INPRODUCTS funguje:
inproducts-princip1_textil_1inproducts-princip2_textil_1inproducts-princip3_textil_1inproducts-princip4_textil


Jak ochránit sedačku? Podívejte se na video návod: Jak sprej používat?

Přípravek INPRODUCTS nanášejte na vyčištěnou, suchou tkaninu. Před použitím sprej důkladně protřepejte.

  1. Roztok nanášejte souvislou vrstvou ze vzdálenost 10 až 20 cm. Při aplikaci na nesavý materiál rozetřete roztok po látce houbičkou.
  2. Po nanesení vyčkejte 24 hodin – během této doby se na povrchu vytvoří ochranná křemíková vrstva. Během schnutí umístěte předmět do větraných prostor.

Nádobku s roztokem skladujte při teplotách 3 až 30 °C. 

 

 

 Technické vlastnosti:

Zachování ochrany proti vodě, nečistotám a soli až na 3 měsíce (dle intenzity používání vybavení) spotřeba: 25 až 100 ml na 1 m2 – v závislosti na absorpčních vlastnostech materiálu, doba použitelnosti: minimálně 2 roky od data výroby, obsah balení: 200 ml, 400 ml a 5 l.

 Složení:

Disperzní produkt modifikovaných, křemíkových nanočástic ve vodném roztoku. Produkty řady INPRODUCTS jsou bezpečné pro zdraví i vodní prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Expirace: 2 roky
Obal: Mechanický sprej
Objem: 400 ml
Pojistka: Ano
Spotřeba: 25 až 100 ml na 1 m2
Značka: Inproducts
Technické vlastnosti: zachování ochrany proti vodě, nečistotám a soli až na 3 měsíce (dle intenzity používání vybavení) nebo až 10 pracích cyklů
Složení: disperzní produkt modifikovaných, křemíkových nanočástic ve vodném roztoku. Produkty řady INPRODUCTS jsou bezpečné pro zdraví i vodní prostředí.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.